Katowice: Mamy coś dla mamy!


Katowice: Mamy coś dla mamy!

Katowice dla mamy

BioBazar Huta Baildon, Bracka 20

Każda środa od 21.06.2017 do końca wakacji

godz. 12:00-14:00

WITAMY W STREFIE MAM!

Strefa mam to przestrzeń dedykowana kobietom, które są albo planują zostać mamami.

Na nasze spotkania z wyjątkowymi gośćmi zapraszamy też wszystkich, którzy interesują się danym tematem!

Jeśli jesteś mamą z dzieckiem – zabierz je ze sobą!

Do dyspozycji mamy :

Ogród z atrakcjami dla dzieci (tunele, piaskownica z zabawkami)

Zadaszoną altanę

Przewijak

Wygodne leżaki

Zajęcia organizujemy w ogrodzie – w przypadku braku pogody (deszczu, burzy) przenosimy je do wewnątrz.

Jak się zapisać?

Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy (w przypadku rezygnacji prosimy również o informację, żeby nie blokować miejsc).

Zapisy odbywają się drogą mailową: warsztaty@biobazar.com.pl z dopiskiem „Mamy Katowice”, datą i tematem spotkania .

HARMONOGRAM SPOTKAŃ I TEMATÓW:

21.06.2017 Zdrowe plecy i ćwiczenia po porodzie – Mrs. Spine 

Spotkamy się z Karoliną Piwowarską i Magdaleną Bańburą, które na co dzień pracują z kobietami w trakcie ciąży i po porodzie. Pomagają w powrocie do sprawności i uczą, jak ćwiczyć, aby robić to w pełni bezpiecznie i świadomie. Na spotkaniu dowiemy się, co dzieje się z ciałem w trakcie ciąży i po porodzie oraz kiedy i jak zacząć ćwiczyć, aby wrócić do sprawności.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

28.06.2017 Stres, emocje i odchudzanie – jak schudnąć raz a dobrze? – Agnieszka Węgiel

Drugie spotkanie to warsztat, który poprowadzi Agnieszka Węgiel – psycholog, z zamiłowania psychodietetyk, coach, trener i przede wszystkim szczęśliwa kobieta, która jada szarlotki, lody, nie biega maratonów, zapomniała, czym jest dieta i im bardziej bierze z życia to, co najlepsze, tym bardziej nie tyje ponad te 3 nadprogramowe kilogramy, które ma! Swoją wiedzę i doświadczenie przelała na karty książki “Jak nie masz w głowie to masz w biodrach”.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

05.07.2017 Mamo, bądź blisko! – O tym jak i w czym nosić dziecko. – MamOla

Spotkanie z Aleksandrą Gabor – doradcą noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi po kursie zaawansowanym, instruktorką Masażu Shantala, doulą, promotorka karmienia piersią, BLW i żywności prozdrowotnej, mamą 2,5 letniej Laury.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

12.07.2017 Jak zadbać o ciało, gdy w domu pojawia się dziecko. – Mrs. Spine

Drugie spotkanie z fizjoterapeutkami – Karoliną Piwowarską i Magdaleną Bańburą, na którym dowiemy się, jak zadbać o swój kręgosłup w trakcie zabaw oraz zabiegów pielęgnacyjnych dziecka . Wprowadzimy Was w świat anatomii, aby zrozumieć działanie kręgosłupa, pokażemy m.in. jak podnosić dziecko, w jakiej pozycji karmić, aby nie został przeciążony układu ruchu. Porozmawiamy również jak zwalczyć ból pleców, jeżeli już taki się pojawił.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

19.07.2017 Zajęcia ruchowe dla dzieci od 4 miesiąca życia. GYM GENERATION

Kiedy zacząć ćwiczyć z maluchem? Jak dobrać rodzaj aktywności do wieku dziecka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą nam instruktorzy z GYM GENERATION! Poza spotkaniem i okazją do zadawania pytań będzie również możliwość aktywnego wzięcia udziału w zajęciach pokazowych trwających ok. 15 minut. Podczas tych zajęć podzielimy dzieci na dwie grupy: od 4 miesięcy do 3 lat – dzieci ćwiczące z rodzicami i od 3 lat wzwyż – dzieci ćwiczące samodzielnie. Na Maluchy czeka wspólna zabawa a na mamy dawka wiedzy i okazja do relaksu w ogrodzie:)

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

26.07.2017 “Babciu, ale mama mówiła że…” – sztuka wychowywania na własnych zasadach. O komunikacji i tym, co dla nas ważne – Agnieszka Węgiel

Na drugim warsztacie a Agnieszką Węgiel pracować będziemy nad tym, co zrobić w sytuacjach, kiedy wszyscy wokół “wiedzą lepiej”, “chcą dobrze”albo “chcą pomóc”. Dowiemy się, co kieruje naszymi emocjami w trudnych sytuacjach i podczas zaciętych dyskusji na temat tego, co jest “lepsze” dla naszych dzieci. Sprawdzimy też, czy istnieją sposoby na przekonanie babci, dziadka, cioci i wujka, że dzieci mogą żyć bez czekolady, cukierków i batoników. Czy to możliwe? Zapraszamy na warsztat!

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

02.08.2017 BLW – czyli jak wychować kulinarnego odkrywcę? – MamOla

Szczegóły wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

 

Kolejne punkty harmonogramu już wkrótce!

Śledźcie też nasz profil na Facebooku – BioBazar Huta Baildon – tam znajduje się wiele aktualnych informacji dotyczących warsztatów i innych ciekawych wydarzeń :)

Macie pytania? Piszcie: warsztaty@biobazar.com.pl

 

Partnerzy akcji:

mrs. spineagnieszka węgiel  mamolagym generation katowice   psychologo

 

miejskowiejsko          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ Brak komentarzy

Dodaj swój