Skip to content
Menu

Twoje ciało zostało stworzone do ruchu. Warsztaty „Życie pełne energii” z HSR meble już 21 września na BioBazarze!

21 września otwieramy dla Was przestrzeń na poziomie -1, którą nazwaliśmy bioBAZA 🙂 Tu odbywać się będą warsztaty, spotkania, tu będziecie też mogli przysiąść z kawą czy odpocząć czy zagrać w ping ponga 🙂

Jednym z partnerów wydarzenia będzie firma HSR meble, która podpowie, jak rozwiązać problem nadmiernie długiego siedzenia, pokaże gry, zabawy i ćwiczenia kompensacyjne, które można wykonać zarówno w domu, jak i w pracy.
Będzie też okazja do konsultacji z fizjoterapeutą.
Konsultacje i spotkanie bez zapisów.

Twoje ciało zostało stworzone do ruchu.
Warsztaty „Życie pełne energii”.

Jeśli spojrzysz na kilkuletnie dzieci, to łatwo zauważysz, że są one niemalże w nieustającym ruchu. Dlaczego? Ponieważ potrafią wsłuchać się w naturalne potrzeby swojego ciała. Dorośli jednak za sprawą pracy, obowiązków i miliona wymówek zapominają o tym, jak ruch jest ważny. Bo nasze ciało to złożona maszyna, która bez odpowiedniej dawki aktywności nie może prawidłowo działać.

HSR czyli Health Sport Recreo tworzą profesjonaliści z zakresu profilaktyki zdrowotnej, a zarazem pasjonaci aktywności fizycznej, zdrowych nawyków żywieniowych oraz pozytywnej interakcji społecznej. Misją firmy jest propagowanie ruchu, zbilansowanej diety oraz dbałości o dobre samopoczucie.
Do zobaczenia 21 września na BioBazarze!

Bądź na bieżąco!