Warsztaty edukacyjne dla szkół


Warsztaty edukacyjne dla szkół

BioBazar z misją

BioBazar to nie tylko targ. To społeczność świadomych konsumentów, którzy chętnie dzielą się wiedzą na temat zdrowej diety. Dobre nawyki warto wdrażać już od najmłodszych lat, dlatego z dumą wspieramy Uczniów i Przedszkolaków.

Dzieje się w Katowicach!

Chętnie zapraszamy do nas rodziców z dziećmi na warsztaty organizowane w soboty.

W każdą drugą sobotę miesiąca na BioBazarze w Katowicach dzieciaki mają okazję pogotować ze znaną śląską blogerką – Magdaleną Cielęgą-Wiaterek, wszystkim lepiej znaną jako Ciocia Zielenina. Na warsztatach zawsze okazuje się, że to co zdrowe- może być też pyszne!

Dla dzieciaków z zacięciem naukowym ciekawą propozycją będą warsztaty z eksperymentami, które odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca. Prowadząca – Kasia – jest biotechnologiem i diet coachem, a do tego posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Dobrze wie jak przekonać dzieci do zdrowej diety, uzasadniając wszystko praktycznie.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z Ciocią Zieleniną
Warsztaty kulinarne dla dzieci z Ciocią Zieleniną

Warsztaty dla szkół

Zajęcia na BioBazarze to nie wszystko! Organizujemy zajęcia także w szkołach! Wiemy, że nie zawsze każdy może do nas dojechać, więc to my dojeżdżamy do Was! Z przyjemnością organizujemy zajęcia w szkołach, podczas półkolonii i wydarzeń plenerowych.

Często można nas spotkać podczas półkolonii w Kinie Kosmos, współpracujemy także z Miejskim Domem Kultury „Batory”. Już mieliśmy okazję spotkać się z uczniami Szkoły Muzycznej w Katowicach, a w październiku objęliśmy patronat nad wydarzeniem „Jedz lokalnie, myśl globalnie” organizowanym przy Niepublicznej Podstawowej Szkole Specjalnej „Arka Noego”.

Warsztaty z Eliksirów na BioBazarze
Warsztaty z Eliksirów na BioBazarze

 

Przygotowania do eksperymentów podczas "Śniadania na trawie" a Parku Śląskim
Przygotowania do eksperymentów podczas „Śniadania na trawie” a Parku Śląskim
Warsztaty dla dzieci podczas „Slow Festiwal”
Warsztaty podczas półkolonii w Kinie Kosmos
Warsztaty podczas półkolonii w Kinie Kosmos
Warsztaty w Szkole Muzycznej
Warsztaty w Szkole Muzycznej

Masz ochotę zorganizować wydarzenie w swojej szkole?

Napisz do nas! Chętnie opowiemy o naszych możliwościach i tematach, jakie możemy zaprezentować. Bardzo chętnie pojawimy się w Twojej szkole! Napisz do Kasi: k.antonik@biobazar.com.pl , która odpowie na wszelkie pytania.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1 Komentarz

Dodaj swój

+ Skomentuj