AGRART JAGNIĘCINA

Miasto

Gospodarstwo i firma Agrart to koncepcja działania i rozwoju oparta na połączeniu rolnictwa i sztuki. Wykorzystując podstawę rozwiniętego rolnictwa i osiągnięcia nauk przyrodniczych, właściciele wytwarzają innowacyjne produkty bioaktywne, tj. pozytywnie wpływającą na zdrowie i samopoczucie człowieka, pochodzące od owiec i bydła mięsnego.

Równolegle do działalności gospodarczej, polegającej na obrocie mięsem jagnięcym i wołowym, prowadzą gospodarstwo rolne wraz z Ośrodkiem Hodowli Bydła Mięsnego. Przedmiotem działalności gospodarstwa od 1998 roku jest hodowla bydła mięsnego rasy limousine, a od 2003 roku hodowla owiec rasy świniarka objętej Programem Ochrony Zasobów Genetycznych.

Gospodarstwo wyróżnia wysoki poziom dobrostanu zwierząt hodowlanych, a także wysoki poziom humanizacji pracy. W gospodarstwie istnieją odpowiednie warunki do hodowli owiec i bydła – zwierząt stanowiących niegdyś element folkloru agrarnego, kształtowania architektury krajobrazu oraz różnicowania oferty turystycznej.

Więcej o wystawcy: na stronie Culinary Herritage

Aktualne listy wystawców dostępne u koordynatora BioBazaru pod numerem telefonu: 505 879 862,

Czytaj więcej

Warszawa