SOLVINO

Miasto
Tag

Na początku był samochód, pusty bagażnik, trochę gotówki w kieszeni i entuzjazm, a wszystko po to, by otworzyć sklep z winami, ale nie jakimikolwiek, tylko winami określanymi jako ekologiczne i organiczne.

Domyślaliśmy się, że wina, jakich szukamy najpewniej znajdziemy w małych winnicach.

Objechaliśmy północne Włochy, a później los pokierował nas kawałek dalej w kierunku południa, gdzie nawiązaliśmy pierwsze kontakty z ludźmi, którzy podobnie jak my, są entuzjastami czystych win.

Droga powrotna samochodem wypchanym pod sam dach i uginającym się od ciężaru win byłą długa i mozolna, ale zostaliśmy nagrodzeni pochwałami naszych przyjaciół, którzy byli – jakżeby inaczej – naszymi pierwszymi klientami. Po wielu wspólnych degustacjach, analizach i rozważaniach dużo nam do sprzedaży nie zostało. Dziś jest już trochę inaczej, ale w gruncie rzeczy tak wiele się nie zmieniło. Nasza praca nadal polega na poszukiwaniu wyjątkowych win, odwiedzaniu winiarzy i degustowaniu nowych win dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Dzisiaj utrzymujemy kontakty z winnicami i winiarzami we Włoszech, Francji, Austrii, Niemczech, Portugalii i ciągle nawiązujemy nowe. Wiele jeszcze przed nami, ale nasze przekonania i działania są ukierunkowane na jeden cel: Czyste wina. Ta idea pozwoliła nam na rozwój naszej firmy i nawiązanie współpracy z szerokim gronem klientów, którzy regularnie do nas wracają.

Pełna oferta produktów na naszej stronie.

Aktualne listy wystawców dostępne u koordynatora BioBazaru pod numerem telefonu: 505 879 862.

This post is also available in: angielski

Czytaj więcej