Skip to content


Lada chwila swoją premierę będzie miał sklep online BioBazaru. Na naszej stronie będzie możliwość zamówienia tematycznych boksów pełnych najlepszego, super świeżego jedzenia. Startujemy z ofertą dziesięciu boksów, które skomponowaliśmy z naszych i Waszych ulubionych produktów, w większości tych noszących znak zielonego listka. Jeśli nie masz więc czasu na przygotowanie listy zakupów, postaw na nasz wybór.

Wybrany przez Ciebie boks przywieziemy pod wskazany adres na terenie Warszawy, możesz też odebrać go z BioBazaru – za kwadrans postoju w Fabryce Norblina nie jest pobierana opłata. Znajdziesz u nas boksy pełne składników, na bazie których przygotujesz polskie tradycyjne śniadanie i obiad, imprezę w stylu śródziemnomorskim, letniego grilla i nie tylko. Możesz też zaopatrzyć się w ekologiczne mięso bądź ryby ze zrównoważonych hodowli by zamrozić, albo poucztować w większym gronie i zjeść od razu. Mamy dla Ciebie też sezonowy eko boks owocowo-warzywny, który w każdym miesiącu wyglądać będzie nieco inaczej. Daj się zaskoczyć!

Kupując tematyczne boksy BioBazaru łatwiej zaplanujesz posiłki, oszczędzasz czas, wspierasz zrównoważone rolnictwo, a przede wszystkim masz pewność, że jesz zdrowo i zdrowo karmisz bliskich. Do zamówienia dołączamy link do darmowego e-booka z przepisami na dania z letnich składników z BioBazaru. Smacznego!

Tekst: Agata Koton