Skip to content

Poznaj
naszych wystawców

Warszawski BioBazar tworzy grupa blisko 60 wystawców. Są to producenci, importerzy i dystrybutorzy ekologicznego jedzenia z kraju i zagranicy. Te z produktów, które nie posiadają znaku zielonego listka, to wyroby od producentów będących w konwersji, poprzedzającej otrzymanie certyfikatu EKO. Mamy też w asortymencie produkty, które nie podlegają certyfikacji, takie jak: dziczyzna, leśne grzyby i owoce, czy ryby poławiane z naturalnych stanowisk. Zawsze podkreślamy, że produkty ekologiczne, to takie, które przeszły certyfikację, a tym samym objęte są  kontrolą jednostki certyfikującej.  

Nasi Wystawcy to pasjonaci, gawędziarze i eksperci w swej dziedzinie. Chętnie służą radą, pomogą Ci wybrać najlepsze ziemniaki do pieczenia czy na placki, albo idealne jabłka na szarlotkę, możesz też liczyć na sympatyczną anegdotkę z życia gospodarstwa, jest tu z nimi ciekawie – co tu kryć!

BB_Produkty_Warzywa-owoce-grzyby

Zostań wystawcą

Dostarczasz wspaniałe, certyfikowane produkty? Zacznij je sprzedawać na BioBazarze! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.