Skip to content

Czujesz ten zapach na BioBazarze? 

Tak, to właśnie JAVA CAFE parzy doskonale wypaloną, świeżo zmieloną kawę.

JAVA CAFE Speciality Roasters na stałe wpisała się w krajobraz BioBazaru.

Jest to wizytówka JAVA Coffee Roasters, palarni kawy specjalistycznej zlokalizowanej w Warszawie. Kupisz tu świeżo palone ziarna arabiki oraz wyśmienitą kawę parzoną na miejscu zarówno metodami alternatywnymi, jak i na najlepszej jakości ekspresach ciśnieniowych. Jako dodatek dostępne jest mleko ekologiczne lub napój roślinny z szerokiej oferty Rude Health oraz Sproud. 

Na miejscu bariści z zespołu JAVA CAFE odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące ziaren, ich pochodzenia, specyfiki, jak i sposobów parzenia kawy w domu. Zawsze służą pomocą i uśmiechem, chętnie doradzą, rozwieją wszelkie wątpliwości oraz zaserwują Ci najlepszą (naszym skromnym zdaniem) kawę w mieście. Obok kawy znajdziesz w JAVA CAFE wypiekane na miejscu croissanty i ciastka francuskie, drożdżówki z rzemieślniczych warszawskich piekarni.

Jeśli wolisz rozpocząć dzień od herbaty, to również masz wybór wyśmienitych herbat liściastych oraz naparów ziołowych i owocowych od SUKI Tea, pochodzących tylko z etycznych źródeł.

Codziennie na miejscu przygotowywane są także pożywne kanapki z ciekawym wnętrzem opartym na produktach z BioBazaru i zaprzyjaźnionych piekarni – musisz to sprawdzić! Wybierz kanapkę nadzianą tym, co najbardziej Cię ujmie, i zjedz ją w towarzystwie ulubionego napoju z widokiem na Fabrykę Norblina lub zabierz ze sobą i leć dalej.

GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT

Stoisko nr: 2

Otwarte:

poniedziałek – sobota 7:30 – 20:30

niedziela 9:00 – 18:00