Skip to content

GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT to ich halo, a warto wiedzieć, ze do tematu kawy podchodzą bardzo serio! Co nie znaczy, ze bez poczucia humoru 🙂

Wystarczy spojrzeć na opakowania ich kaw czy tez zamienić kilka słów z Java Team. Tu pasja i miłość do kawy przekłada się na te same uczucia do ludzi.

A jak to się stało, ze JAVA trafiła na BioBazar, od lat rozpieszcza nasze podniebienia i uczy co to znaczy kawa speciality? Przeczytajcie!

“Dokładnie 10 lat temu dołączyliśmy do unikalnego zespołu i projektu i  w Polsce jak BioBazar. Niezwykle miejsce jakim jest Fabryka Norblina, jej ówczesny wygląd dały nam do zrozumienia, ze śladami Londynu, Barcelony wkraczamy w europejski trend zarówno bio jak i unikalnej żywności. To był czas na wypełnienie luki w segmencie kawy speciality.

Industrialne wnętrza, ciekawy koncept, jakość i co najważniejsze: klienci budowaliśmy wszyscy miejsce pachnące świetna kawa. 

Nie zniechęciły nas mrozy, upały, gołębie latające nad naszymi głowami raz iście fabryczny vibe do rozwijania naszych możliwości.

Uśmiech i feedback naszych klientów był i jest nasza siłą!

Dziś JAVA CAFE , w przepięknie odrestaurowanej fabryce,  to miejsce spotkań, pracy, pogadanek i radości z miejsca gdzie jesteśmy my jako JAVA”


To co, do zobaczenia przy kubku ulubionej kawy w JAVA CAFE!
Aaaaa i mamy dla Was małą niespodziankę!
Chcielibyśmy zaprosić kogoś z Was na wybrane szkolenie z oferty JAVA (home barista lub latte art).

Napiszcie do nas na adres biuro@biobazar.com.pl dlaczego to Wy chcielibyście wziąć udział w szkoleniu!
Wybierzemy i nagrodzimy najciekawszą odpowiedź ale obiecujemy nagrody pocieszenia dla wszystkich, którzy do nas napiszą!