Skip to content

Królestwo orzeszków, suszonych owoców, ziaren, przepysznych oliw, octów i sosów balsamicznych, co ważne produkty te sprzedawane są na wagę – kupujesz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Na stoisku Bals’Amore kupicie także wina, w tym duży wybór win ekologicznych z różnych części świata. Mają też wegańskie misie – żelki i obłędne musztardy smakowe! Czego tu nie ma! Orzeszki z Bals’Amore prażone są na miejscu – zawsze więc idealnie chrupią.

Hitem stoiskowym są nieustannie sosy balsamiczne sprzedawane z nalewaka – to mieszanka octu balsamicznego, moszczu winogronowego i pulpy owocowej – sos balsamiczny mango doskonały jest do krewetek i białej ryby przygotowanej na parze, sos daktyl wędzony ma intrygujący słodko-dymny aromat i świetnie łączy się z sałatą, smaków jest jednak więcej. Trzeba spróbować i znaleźć swój typ.

Na tym stoisku czarują całą swoją mocą także toskańskie oliwy – dostaniecie tu oliwy czyste, jak również oliwy wytłaczane z dodatkiem owoców i ziół, a także niezwykłą oliwę wędzoną drewnem bukowym, którą szczególnie polecamy weganom. Wege grochówka, fasolówka albo krem ziemniaczany polane nią nasycają się smakiem wędzonki – ogromnie polecamy!

Otwarte: wtorek – sobota

Numer stoiska: 36