Skip to content

Bez względu czy jesteś z nami od 13 lat i pamiętasz mroźne zimy i nas pod „grzybkami” grzewczymi w narciarskich ubraniach za ladą, czy znasz nas od miesiąca – dziękujemy.
Nie byłoby BioBazaru gdyby nie Ty! Opowiedz nam swoją historię, jak trafiłeś_łaś na BioBazar? Z czym kojarzy Ci się to miejsce i jeśli to dla Ciebie nie tylko miejsce zakupów po prostu do nas napisz. 

I tu zachęcamy do napisania do nas wszystkich 🙂 Nie ma tu wykluczenia jak w wielu regulaminach, że pracownicy czy rodzina nie mogą wziąć udziału, każdy może!
Jeśli więc jesteś wystawcą, córką rolnika, który jest czy był wystawcą BioBazaru, a może pracujesz w biurze BioBazaru i chcesz opowiedzieć swoją historię? 
Wybierzemy 3 najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi i nagrodzimy odpowiednio, zakupami na BioBazarze na kwotę 800 zł, 300 zł i 200 zł, co łącznie daje 1 300 zł, bo wiecie, to nasza szczęśliwa 13! 

Na maile czekamy do piątku 17 listopada do końca dnia, napisz do nas na adres biuro@biobazar.com.pl w tytule wpisując „BioBazar – moja historia”.