Skip to content
BB_Logo-white
BB_Logo-white

BioBazar
w Fabryce Norblina

Hala targowa

BioBazar w Fabryce Norblina powstał w 2010 r. jako pierwszy ekologiczny targ w Polsce. W swych początkach funkcjonował w starych murach byłej Fabryki Norblina przy ul. Żelaznej. Gdy w 2017 r. rozpoczęły się prace rewitalizacyjne obiektu, targ przeniósł swą siedzibę na Mokotów po to, by we wrześniu 2021 r. wrócić do miejsca, w którym się narodził. 

Dziś BioBazar otwarty jest aż pięć dni w tygodniu, a tworzy go niemal 60 wystawców. Stoiska mieszczą się w przepięknej, odnowionej hali. Ceglane mury i industrialny klimat wnętrza sprawiają, że zakupy w tym miejscu to doświadczenie niezwykłe, nieprzeciętne są także produkty tu dostępne – większość z certyfikatem EKO. 

Na terenie Fabryki Norblina funkcjonuje wielopoziomowy parking podziemny, w tym także pierwszy w Polsce zautomatyzowany parking rowerowy.

Nasze wartości

BioBazar to najlepsze produkty ekologiczne, które stanowią większość  asortymentu. Znajdziesz tu także ryby poławiane z naturalnych stanowisk, dziczyznę, dzikie zioła, owoce i grzyby leśne, zatem dobra, które z zasady nie podlegają certyfikacji. Część z naszych wystawców jest w konwersji, która poprzedza uzyskanie certyfikatu. Są wśród nas także Wystawcy oferujący produkty rzemieślnicze, które zakorzenione są w tradycji lokalnej polskiej, ale nie tylko i od lat powstają według niezmiennych receptur. Dzięki temu kupicie u nas także oryginalne sery z całej Francji czy włoskie dojrzewające wędliny

Wizyta na BioBazarze to nigdy nie są zwykłe zakupy – to doświadczenie, to dobra energia i wspaniała, zintegrowana, otwarta społeczność.

Jakość

Jakość

Link
Eko-lifestyle

Eko-lifestyle

Link
Społeczność

Społeczność

Link
BioBazar_Photo_Co-dobrego-kupisz

Co dobrego kupisz?

Kupisz tu najuczciwszy nabiał od zwierząt karmionych naturalnie, jajka od kur żyjących w niedużych stadach, najlepsze ekologiczne mięso: drób, jagnięcinę, wołowinę, cielęcinę i wieprzowinę, świeże pieczywo, w tym chleb ekologiczny dla osób na diecie niskowęglowodanowej, czy bezglutenowej. Znajdziesz u nas kasze, nasiona, orzechy, przepyszne sezonowe warzywa i owoce, esencjonalne oliwy oraz dania gotowe.

BioBazar_Photo_Co-dobrego-kupisz

Nasi wystawcy

Nasi Wystawcy to pasjonaci, gawędziarze i eksperci w swej dziedzinie. Chętnie służą radą, pomogą Ci wybrać najlepsze ziemniaki do pieczenia czy na placki, albo idealne jabłka na szarlotkę, możesz też liczyć na sympatyczną anegdotkę z życia gospodarstwa, jest tu z nimi ciekawie – co tu kryć!

Mapa BioBazaru

Co nowego?