Skip to content

Jesteśmy fanami małych kroków! Tak czasem łatwiej dojść do celu.
Zakupy z własnymi siatkami to raczej dla wielu oczywistość, kupowanie produktów do własnych opakowań zdarza się coraz częściej.

A my namawiamy Was do pójścia krok dalej i kupowania środków czystości do własnych opakowań! Ale bez obaw, dziewczyny z Napełnialni mają w razie czego zapas słoików na stoisku, wszystko wytłumaczą, podpowiedzą.
A jak to się zaczęło i skąd Napełnialnia na BioBazarze? Przeczytajcie ich historię!

“Napełnialnia powstała, bo jako dwie zakręcone przyjaciółki (Ewa i Kaja) długo szukałyśmy miejsca gdzie można by znaleźć wszystko ekologiczne do domu i do tego na wagę (czyli bez dodatkowego jednorazowego plastiku). A skoro takiego miejsca nie było, to postanowiłyśmy je stworzyć 🙂 Znajdujemy i dla Was sprowadzamy najlepsze  środki czystości i akcesoria do domu – skuteczne, zdrowe i ekologiczne. Każdy z produktów testujemy we własnych domach, by mieć pewność że działa i móc wam najlepiej doradzić co do czego. Wybieramy tylko te marki, które oferują nam ekologiczną zawartość i ekologiczne opakowania. Tam gdzie się da sprowadzamy rzeczy polskiej produkcji, ale najbardziej zależy nam na jakości, więc znajdziecie też produkty z innych krajów, jeśli ich jakość nas zachwyciła.

Dołączyłyśmy do wystawców BioBazaru w 2022 roku, bo mocno wierzymy, że zdrowy dom to nie tylko zdrowe jedzenie. Ważne jest też to czym to jedzenie otaczamy – talerze, blat w kuchni, to czym myjemy ręce. Dlatego zdrowe i ekologiczne środki czystości to podstawa zdrowej kuchni. A stąd już niedaleko do pozostałych części domu – bo fajnie jest móc nie wdychać i nie dotykać ciężkich chemicznych środków czystości, a dalej cieszyć się czystym domem. Od lat same byłyśmy klientkami BioBazaru i jak tylko wrócił do Fabryki Norblina, to postanowiłyśmy, że nie może nas tam zabraknąć!”

To co, gotowi na jesienne porządki? Wiecie już gdzie wpaść po płyn do mycia naczyń, szczotki, gąbki i podpowiedzi jak sprać plamy ekologicznymi środkami czystości.  Stoisko nr 30, Napełnialnia, zapraszamy!