Skip to content

Pogadajmy przy stole! Takie jest hasło przewodnie wydanej przez Greenpeace publikacji. 
W najbliższą sobotę Greenpeace Polska będzie promować  swoją książkę, a skoro najlepiej się rozmawia przy stole, planują też roślinny poczęstunek na bazie przepisów zawartych właśnie w niej. Zapraszamy od 7:30, stoisko Greenepeace Polska działać będzie przy głównym wejściu na BioBazar od strony Food Townu. 

Rewolucyjne gotowanie, rewolucyjne rozmawianie

Coraz częściej mamy mniej czasu na spotkania przy posiłkach, na celebrowanie codzienności, a przecież chwila przy wspólnym obiedzie, śniadaniu czy kolacji to dobry moment by wymienić myśli, troski, pomysły. To chwila by się złapać, spojrzeć sobie w oczy, by się zainspirować, by pogadać o rzeczach błahych i ważnych. 

Greenepeace pokazuje, że dobry posiłek może być przyczynkiem do głębokiej rozmowy. A rozmowa jest początkiem zmiany. Smaczne jedzenie jest świetnym towarzyszem dla wymiany myśli, intensywne aromaty potęgują uważność, a niebanalne doznania smakowe otwierają na nowe i nieznane. 

Przyszłość będzie taka jaką sobie zgotujemy!

Rewolucyjna książka kucharska to zbiór 70 przepisów na roślinne dania, a także 19 rozmów z osobami ze świata nauki i aktywizmu. To rozmowy o lepszej przyszłości, marzeniach i inspiracjach, które mogą doprowadzić do ważnych przemian. Znajdziesz w nich odważne idee, ambitne rozwiązania, a przede wszystkim nadzieję. Bohaterowie publikacji na co dzień działają na rzecz zmiany, wszak przyszłość będzie taka jaką sobie sami zgotujemy!