Skip to content

Kochamy naturalne metody wspierania zdrowia i urody. Nieraz mieliśmy okazję się przekonać, że holistyczne podejście daje najlepsze efekty. W pierwszą sobotę września o 13:00 zapraszamy do udziału w warsztatach jogi twarzy – zapisy na to wydarzenie już ruszyły, trzeba się spieszyć, wszak liczba miejsc jest ograniczona. Będzie z nami certyfikowana instruktorka face yogi – Karolina Zaluski, a także Margaret Nowak – twórczyni marki Love Skin Food. Będziecie mieli okazję na własnej skórze odczuć jak działa połączenie stymulujących ćwiczeń twarzy z naturalnymi kosmetykami.

Joga Twarzy co to jest?

Ćwiczenia face yogi dają efekt liftingu, poprawia się jędrność skóry, jej kolor, czego wynikiem twarz dosłownie młodnieje w oczach. Zabiegi jogi twarzy wykonywać można w domowym zaciszu, trzeba tylko nauczyć się podstaw. Automasaż potrafi zdziałać cuda! Tym bardziej, gdy wykonuje się go przy użyciu najlepszej jakości, naturalnych kosmetyków. Podczas ćwiczeń pracujemy dłońmi, możemy się też wspierać kamieniem Gua Sha, rollerami i różnego rodzaju oraz przedmiotami codziennego użytku. Nie trzeba wielkich inwestycji by zacząć praktykować face jogę, trzeba chęci, konsekwencji i uważności. Myśląc o urodzie nie można zapominać o diecie i o dobrym nawodnieniu, niewątpliwie zatem BioBazar stanowi znakomitą scenerię dla tych warsztatów.

Natura zamknięta w kosmetykach

Na BioBazarze staramy się zawsze być możliwie blisko natury, dlatego kochamy koncepty takie jak Love Skin Food. Markę stworzyły dwie kreatywne kobiety – Margaret i jej córka Patricia. Love Skin Food to w pełni naturalne kosmetyki, tak naturalne, że można je jeść! W ofercie znajdują się masła do ciała, mgiełki, serum i odżywcze nektary do skóry. W składach grają wdzięcznie olej konopny, cała masa ziół, kwiatów, owoców i warzyw. Składniki pochodzą z rodzinnych farm ekologicznych, a w produkcji nie stosuje się konserwantów, syntetycznych barwników ani aromatów. Kosmetyki Love Skin Food poza tym, że naturalne, jadalne i skuteczne, są także wykonane w myśl idei zero waste. Szklane pojemniczki można zwracać, będą użyte ponownie. To też idealny pomysł na prezent. Przybywajcie na BioBazar poznać Margaret i jej niezwykłe wyroby! Podczas warsztatów uczestnicy dostaną w prezencie próbki tych kosmetyków, będzie można ćwiczyć potem w domu, do czego bardzo zachęcamy.

Do zobaczenia! Rezerwacja miejsc na wydarzenie Face Yoga poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 781 680 222

Tekst: Agata Koton