Skip to content

Mihiderka, to rodzinna firma ze śląska, której pasją są pyszne, sezonowe jedzenie oraz roślinna kuchnia.

Swoje wartości praktykują na co dzień, jedząc wegańsko, tworząc zdrowe, nisko przetworzone i 100% roślinne dania inspirowane kulinarnymi tradycjami z całego świata. Za dostawy odpowiada flota elektrycznych, kolorowych Mihiderkobusów zasilana firmową elektrownią słoneczną. 

Mihiderka, czyli kto?

Mihiderka, to już nie tylko rodzinna firma, a zgrany team. Patronuje im Mihiderka, czyli sympatyczny stworek z familijnych, śląskich opowieści.

Kiedy najstarsza osoba w ekipie Mihiderki była jeszcze brzdącem, Mihiderka mieszkała w kuchennym kąciku, pachnącym pieprzem i cynamonem, i zjawiała się by, dojeść resztki – bo jedzenia nie wolno marnować.

Jeżeli zaś dzieciaki rozbrykały się przy kuchennym stole, wtedy Mihiderka podjadła z talerzy co pyszniejsze kąski – przy stole bowiem, jest pora na to, aby skupić się na swoim posiłku i spędzić czas z rodziną – dokazywać można późnej.

Lubisz jeść, gotować już mniej? Spróbuj, roślinne jest pyszne!

Jeżeli lubicie testować roślinne przepisy, sezonowe wegańskie burgery, gęste i aksamitne zupy, które rozgrzewają i dają odporność albo jesteście fanami delikatnego i pysznego tofurnika – przystanek przy Mihiderce będzie dla Was odpowiednim miejscem.

 

  • W każdą sobotę
  • Alejka III
  • Stoisko #17

Więcej o wystawcy