Skip to content
BB_Logo-white
BB_Logo-white

BioBazar
w Hucie Baildon

Hala targowa

To targ z żywnością ekologiczną, miejsce spotkań w centrum miasta, kolektyw certyfikowanych wystawców, plac zabaw dla fanów kuchni, zielony kawałek Metropolii. To miejsce, tworzone przez ludzi, którym bliskie są zdrowe i pyszne żywienie, jakość, naturalność, troska o dobro planety i zwierząt, życie w myśl zasad niemarnowania i świadomych zakupów. Również przez Was i dla Was. BioBazar opiera się również na wzajemnym szacunku żywieniowych wyborów i rozwija, dzięki różnorodności produktów i Wystawców. Fundamentem są nasze relacje i zasada:

EKOLOGICZNE = CERTYFIKOWANE

Nasze wartości

BioBazar to najlepsze produkty ekologiczne, które stanowią minimum 80% całego asortymentu. Znajdziesz tu także ryby poławiane z naturalnych stanowisk, dziczyznę, dzikie zioła, owoce i grzyby leśne, zatem dobra, które z zasady nie podlegają certyfikacji. Część z naszych wystawców jest w konwersji, która poprzedza uzyskanie certyfikatu. Wizyta na BioBazarze to nigdy nie są zwykłe zakupy – to doświadczenie, to dobra energia i wspaniała, zintegrowana, otwarta społeczność.

Jakość

Jakość

Link
Eko-lifestyle

Eko-lifestyle

Link
Społeczność

Społeczność

Link
BioBazar_Photo_Co-dobrego-kupisz

Po co przyjść na BioBazar?

Po dobrze spędzony czas, na zakupy, które nie są mordęgą, po rozmowy i dobrą energię. Można wpaść na warsztaty kulinarne. Odwiedzić książkowy klub dyskusyjny. Pokosztować nowości na naszych niemal ciągłych degustacjach – zawsze ktoś, ma coś, czego można i warto spróbować. Można zamówić ulubione wiktuały albo upolować perełki, których próżno szukać w markecie. Można zasięgnąć rady rolników, hodowców, rękodzielników i producentów. I można porozmawiać. Sprawdźcie sami, po kilku wizytach poczujesz, że jesteś u siebie. Można też, z braku czasu, wpaść na szybko, po zamówione telefonicznie zakupy – rozumiemy, że czasu nie kupi się nawet na BioBazarze 🙂

BioBazar_Photo_Co-dobrego-kupisz
Rectangle 1

Czym wyróżnia się BioBazar?

Lubimy się chwalić, a to dlatego, że możemy chwalić się przede wszystkim Ludźmi:) Na BioBazar składają się ciekawe postaci, z pasją i miłością do swojej pracy. I o ile możecie na BioBazarze kupić mnóstwo niełatwych do upolowania smakołyków, to nic by z tego nie wyszło, gdyby nie Oni.

Mapa BioBazaru

Aktualizujemy mapę.
Już niebawem ją opublikujemy.

Co nowego?