Skip to content

Paplok, czyli katowickie cukiernicze cuda, nie tylko dla dwunożnych.

Po pierwsze – rozmowę o Pracowni Tortów Paplok koniecznie trzeba zacząć od założycielki. Ania, to osoba o niesamowitej energii i ogromnym sercu, pełna pasji i pomysłów. Jeżeli poszukujesz słodkiego prezentu, masz w kalendarzu rodzinną imprezę lub urodziny – bajecznie piękne torty z Pracowni Ani będą doskonałym rozwiązaniem.

 Jest utalentowaną cukierniczką, i w swojej cukierni piecze, tworzy i ozdabia słodkości nie tylko kolorowe i pyszne. Są też zdrowe, z najwyższej jakości składników. 

Nie tylko tort. Coś dla łasuchów, na miejscu.

W ofercie Ani znajdziecie też pyszne francuskie rogaliki, tarty, bezy i muffinki. Bez problemu zaopatrzycie się w zestaw do popołudniowej kawy albo coś, co pozwoli Wam wystartować w poranek w lepszym nastroju. Wypieki ani są pełne pistacji, malin i sezonowych owoców, kremów, konfitur i innych smakowitości. Słowa tego nie oddadzą, koniecznie musicie spróbować!

 

Gdzie zamówić tort dla Psa? Psie ciastka i torty na zamówienie!

Anna Klimczak, jak sama o sobie mówi, jest niesamowicie psią osobą. Ale to nie wszystko, bo z tortami dla psiaków, to wcale nie jest chwyt reklamowy. Psiak to członek rodziny, i jeżeli chcesz sprawić mu przyjemność, to zamiast gotowych i niekoniecznie dla psiaka zdrowych przysmaków, możesz zamówić Tort dla Psa. Albo ciastka.

 

A pieniądze z psich pyszności trafiają do potrzebujących zwierzaków, nieźle, prawda?

 

  • W każdą sobotę
  • Alejka III
  • Stoisko #22