Skip to content

Jeżeli odwiedzacie BioBazar, to pewnie wiecie, że jesteśmy zwierzolubni. Psioprzyjaźni kotosympatycy, ogólnie zdarza się, że nasi klienci noszą futerka – własne:) – co łatwo możecie sprawdzić na naszym facebooku, gdzie gwiazdorzą od czasu do czasu nasi czworonożni odwiedzający. Ale nie wszystkim zwierzakom dzieje się tak dobrze, jak Waszym Przyjaciołom. I nie chcemy tego niezauważać. Mowa o zwierzakach, ktore ucierpiały wskutek ostatnich wydarzeń u naszych Sąsiadów.

Jak pomagać zwierzakom, którym zabrakło domu i domowników? Bardzo prosto. Wystarczy nie być obojętnym i przy okazji zakupów zajrzeć do BioBazarowego Biura, by podrzucić paczkę karmy. Nasza akcja trwa już od kilku miesięcy i cały czas jest niestety potrzebna.

Wojna w Ukrainie jest przyczyną niewyobrażalnego cierpienia i zła, i pamiętajmy, że ten koszmar dotyczy nie tylko ludzi. Jeżeli nie macie po drodze do konkretnego schroniska, to my dotrzemy z pomocą w Waszym imieniu.

Każda paczka i puszka się liczy, dlatego apelujemy – przejrzyjcie szafki, jeżeli zalega Wam coś, czego Wasz pupil nie ma ochoty jeść, to zwierzaki pozostające pod opieką ludzi z facebookowej grupy Pomagamy Ukraińskim Zwierzakom będą wdzięczne za każdą miskę, która nie będzie pusta. Zajrzyjcie do grupy i zobaczcie, ile pomocy i radości Ci dzielni ludzie niosą od tak długiego czasu. Jeżeli chcecie, możecie ich wesprzeć bezpośrednio.