Skip to content

Jednym z sąsiadów BioBazaru w Fabryce Norblina jest Smart Kids Planet – pierwsze w Polsce innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci w wieku 0-10 lat, które gości najmłodszych w 9 strefach mądrej zabawy i oferuje im ponad 50 angażujących atrakcji.

W Centrum Mądrej Zabawy świat doświadczany jest wszystkimi zmysłami, fantazja nie zna granic, a nauka jest czystą przyjemnością. Wszystko po to, aby przez zabawę rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki.

Tuż obok Smart Kids Planet obecny jest Smart Kids Store – niezwykły sklep z mądrymi zabawkami dla dzieci – jego asortyment został starannie wyselekcjonowany przez ekspertów od mądrej zabawy. 

Zabawki Smart Kids Store od teraz dostępne są także na BioBazarze

Na BioBazar, podobnie jak do Smart Kids Planet, przychodzicie często całymi rodzinami, dlatego poszerzyliśmy ofertę stoiska FABRYKA Deli o zabawki – wszystkie przez nas wybrane reprezentują świat kulinariów. Po więcej zapraszamy bezpośrednio do Smart  Kids Store na poziomie -1 Fabryki Norblina. 

JellyCat czyli jedzonko do przytulania! 

Marka JellyCat narodziła się w Londynie. Nazwa wymyślona została przez dziecko kochające koty i żelki – w konglomeracie słowa te wypadają dziwacznie i zdawały się idealnie odzwierciedlać ideę niezwykłej marki zabawkarskiej. Pluszaki JellyCat wychodzą daleko poza przytulankowy kanon. Pluszowe kaktusy, szyszki, precle, sery pleśniowe, rasowe kury czy krowy Highland. Poza niezwykłym designem JellyCat to także wysokiej jakości materiały, do których aż miło się przytulić. 

Zapraszamy na stoisko FABRYKA Deli, gdzie rozbawią Was i uwiodą miękkością pluszowe awokado, brie, pomidorki koktajlowe i wiele innych wyjątkowych zabawek.

Drewniane zabawki Tender Leaf Toys 

To kolejna marka, którą chcieliśmy mieć na BioBazarze. Tender Leaf Toys podobnie jak BioBazar działa z myślą o planecie. Zabawki tworzone są z drewna kauczukowców, przy czym, co ważne, korzysta się jedynie z drewna pozostałego w procesie pozyskiwania lateksu. Wyeksploatowane, leciwe drzewa przestają go bowiem produkować. Firma w miejsce każdego ściętego w Indonezji drzewa sadzi nowe, ponadto minimalizuje udział jednorazowego plastiku w swoich wyrobach. Przedsiębiorstwo daje możliwość zatrudnienia  mieszkańcom indonezyjskich wiosek. Wszystko odbywa się w partnerstwie i przy poszanowaniu ludzkiej pracy. Zabawki Tender Leaf Toys malowane są ręcznie nietoksycznymi, bezpiecznymi farbami i pakowane w karton z recyklingu. 

Na stoisko FABRYKA Deli wybraliśmy produkty z kategorii około kulinarnych. Drewniane deski serów, naczynia, kawiarki, warzywa i owoce – patrząc na te mini-cuda aż by się chciało znów być dzieckiem. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Rodziców zachęcamy do odwiedzenia Smart Kids Planet, Wasze dzieci oszaleją tam ze szczęścia!