Skip to content

18 lipca rusza wspólna akcja KinoGramu i BioBazaru. Zrób zakupy za 400 zł na naszym targu od wtorku do piątku i odbierz dwuosobowe zaproszenie do butikowego kina w Fabryce Norblina. Duet to nieprzypadkowy, ponieważ KinoGram mieści się dokładnie nad halą targową BioBazaru.

Aby odebrać upominek, zgłoś się na stoisko Fabryka DELI, nr 42 – pokaż paragony z jednego dnia na łączną kwotę co najmniej 400 zł. 

Kinogram to jedyne butikowe kino w Polsce – to welurowe wygodne kanapy, mini stoliki przy każdym z nich, ulubione drinki i przekąski podczas seansu. Do tego kina można zabrać ze sobą na film ukochanego czworonoga. Seans, dzień i godzinę wybierzesz samodzielnie. Gratka dla kinomaniaków – w jednej z sal KinoGramu można obejrzeć oryginalną statuetkę Oscara – egzemplarz, który otrzymał Jan A.P. Kaczmarek za muzykę do filmu Marzyciel.

Regulamin akcji znajdziesz pod poniższym linkiem:
http://bitly.pl/E3Bkx

Fabryka Norblina to miejsce wielowymiarowe, kolorowe, zaskakujące, z widokiem na tętniące serce stolicy. Warto być tu częstym gościem 🙂 Czekamy na Was na BioBazarze z najlepszym rzemieślniczym i ekologicznym jedzeniem, a KinoGram co dnia ma dla Was kinową ucztę najwyższych lotów. 

Do zobaczenia w uliczkach Fabryki Norblina!

Tekst: Agata Koton