Skip to content

Czym zajmuje się Banpol? 

Ekologiczne Gospodarstwo Banpol specjalizuje się w hodowli trzody chlewnej, bydła opasowego i mlecznego, drobiu a także kur niosek. 

Gospodarstwo funkcjonuje na Podkarpaciu w dwóch lokalizacjach rozdzielonych kilkukilometrowym patchworkiem pól i pastwisk. 13 ha z terenu gospodarstwa przeznaczone jest na uprawę roślin paszowych. W Banpolu rośliny nawożone są obornikiem i kompostem pochodzącym z własnej hodowli. Takie rozwiązania sprawiają, że gospodarstwo jest w dużej mierze samowystarczalne i nic się nie marnuje.

Dodatkowo, daje to możliwość kontrolowania jakości surowców na każdym etapie produkcji – co stanowi istotny wyróżnik ich produktów. 

Potrzebujesz dobrej jakości drobiu czy nabiału?

Jeżeli szukasz pewnego dostawcy drobiu, wołowiny, wieprzowiny lub ekologicznych, kurzych jaj – na katowickim  BioBazarze bez problemu zaopatrzysz się w takie produkty. Potrzebujesz żywego mleka w szklanych opakowaniach? Banpol dostarcza je w każdą środę i sobotę.  A może sery? To również właściwy Wystawca!

Ekologiczna gęsina na świąteczny stół? Oczywiście!

Poczynając od 2006 r. Banpol pozostaje pod kontrolą jednostki certyfikującej, od tego czasu wyroby mają certyfikat EKO.  Numer certyfikatu: PL-03-003973-21-P0 Certyfikaty Banpol

  • W każdą środę i sobotę
  • Alejka III 
  • Stoisko #9

Więcej o wystawcy